Audi zadebiutował koncepcję na tegorocznym programie motoryzacyjnym w Pekinie, ale nie jest to to, co zwykle widzimy na tych wydarzeniach. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły Q3, ale prezentuje nowy elektryczny skuter longboardowy, który jest przechowywany w rozkładanej szufladzie pod tylnym zderzakiem.
Chociaż nie brzmi to szczególnie niesamowicie, to właściwie sprytny pomysł Audi, aby pomóc złagodzić zatory w miastach. Longboard zasilany elektrycznie jest zdolny do 7,4 mil na ładowaniu z prędkością maksymalną 18,6 km / h i starannie składa się w przedział pod bagażnikiem.
8

Ta taca do przechowywania ładuje skuter podczas jazdy, ale jeszcze bardziej sprytne jest to, jak działa system SAT-Nav samochodu. Wykorzystuje dane dotyczące ruchu w czasie rzeczywistym do wykrycia, czy będzie szybciej prowadzić samochód lub użyć longboard, aby dostać się do miejsca docelowego. Jeśli to to ostatnie, znajdzie miejsce parkingowe, na którym możesz zostawić samochód i wskoczyć na planszę.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Longboard ma mocowanie na kierownicy smartfona, dzięki czemu możesz pobrać miejsce docelowe i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Oczywiście jest to obecnie tylko w formie koncepcyjnej, ale kto wie, wszyscy moglibyśmy wszyscy zabierać się na nasze longboardy, aby pokonać ruch w przyszłości.
Czy chciałbyś skuter elektryczny zintegrowany z twoim samochodem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published.