CEO Honda, Takanobu Ito, potwierdził, że w 2015 r. Zostanie zaprezentowany nowy typ obywatelski R, wraz z nowym pojazdem elektrycznym komórek paliwowych. Kompaktowy SUV ma również dołączyć do zakresu w najbliższej przyszłości.
• Recenzje Hondy
Nowy typ obywatelski R zostanie opracowany specjalnie dla Europy i będzie zawierał wydarzenia wyciągnięte z doświadczenia Hondy w Mistrzostwach Światowych samochodów Touring. Ito chce, aby był to najszybszy samochód z napędem na przednie koła wokół Nurburgring, który wskazuje, że będzie musiał pokonać czas MEGANE 265 Trophy wynoszący 8 minut 7,9 sekundy. Dave Hodgetts Hondy, Dave Hodgetts, powiedział Automobile Express, że nowy typ R „będzie miał co najmniej 265 KM … cel inżynierów to 300 KM”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Hodgetts powiedział nam, że Civic Type R rozpocznie testowanie w Nurburgring jesienią 2013 roku, a produkcja rozpocznie się w Swindon gotowa na datę sprzedaży w 2015 roku. Wyjaśnił, że opracowywana akcja zarządzania i przepustnicy została opracowana Korzystając z wniosków wyciągniętych z wpisu WTCC Hondy. Hodgetts nie czerpałby z tego, czy Typ Production-R otrzyma ten sam 1,6-litrowy turbo jak samochód WTCC, ale powiedział: „To możliwe, ale możliwe jest wszystko do 2,0-litrowego turbo”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.