Audi ogłosiło rundę aktualizacji zakresów A6 i A7, w tym dodane sprzęt oraz kilka zmian zewnętrznych i wewnętrznych. Co więcej, nie ma wzrostu ceny żadnego samochodu.
Lift A6 dodaje nowe szczegóły stylizacji wokół wlotów powietrznych z przodu, a także bardziej kątowy stylizację do parapet i tylnego zderzaka. Z tyłu znajduje się także nowy dyfuzor, a modele linii S otrzymują nową kratkę pomalowaną na czarno z chromowanymi listew. Istnieje również Chrome na niektóre boczne wloty powietrza i dwa nowe wzory kół.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody wykonawcze do zakupu
A7 otrzymuje trzy nowe style kół aluminiowych i trzy nowe kolory ciała. Jedna, Java Brown, wcześniej była wyłączna na A6 Allroad, podczas gdy pozostałe dwa są nowymi odcieniami: Matador Red i Gotland Green.
10

W obu modelach liftowanych jest nowe światła otoczenia LED, z opcjonalnymi srebrnymi lub szarymi inkrustanami, które można również zamontować w brązu w modelu A6 Allroad.
Nowa lista opcjonalnych zestawów rozpoczyna się od systemu łączności, który dodaje łączność Apple CarPlay i Android Auto Smartphone, a także bezprzewodowe ładowanie telefonu komórkowego. Na tylnych siedzeniach możesz zamówić dwa komputery tabletów, które łączą się z samochodem i można je również zabrać.
Dostępny jest także nowy zaawansowany pakiet Audi A6 Allroad, który dodaje nowy brązowy i szary schemat malowania, 20-calowe felgi aluminiowe, fotele sportowe skórzane Valcona, maty podłogowe welurowe i brązowa tapicerka z srebrnymi szwami.
Co sądzisz o aktualizacjach Audi A6 i A7? Daj nam znać poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published.