Kia ujawniła informacje o cenach dla zupełnie nowego crossovera X. W sprzedaży jako alternatywa dla Mercedes GLA, jest dostępna do zakupu, a ceny zaczynają się od 20 795 £. Oczekuje się, że pierwsze dostawy pojawią się do września tego roku.
X-SĄD jest czwartym członkiem rodziny Kia Ceed, dołączającym do istniejącego pięciodrzwiowego hatchbacka, posiadłości Sportswagon i postępując w hamowaniu. Opracowany w celu siedzenia między Stonic a Sportage w zakresie, X -SĄD jest wyjaśniony przez Kia jako samochód użyteczny crossover (CUV).
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossover i małe SUV -y
Jedynymi częściami przeniesionymi z klapy CEED to drzwi przednie; Każdy inny panel nadwozia został przeprojektowany. Kia dodała nowe reflektory LED i znacznie bardziej popularną kratkę z niższymi wlotami powietrza, aby nadać X -Sucansowi wyraźny wygląd w zakresie. Tak samo jest z tyłu, w którym oznaczają to nowe lampy tylne i odważniejsze panele nadwozia.
23

Rozstaw osi pozostaje taki sam jak właz na 2650 mm, ale ogólnie jest o 85 mm dłuższy. Wysokość i linia dachu i dachu X -Dach została również zwiększona odpowiednio o 42 mm i 43 mm. But jest o 31 litrów większy niż w klapie CEED przy 426 litrach-który jest nieco w przestrzeni nad Mercedes GLA i Volkswagen T-Roc. Zrzucanie tylnej ławki, która dzieli 40:20:40, zwiększa całkowitą przestrzeń bagażową do 1378 litrów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.