To jest nowy Mercedes-AMG GLE 63. Jest to wersja wydajności konwencjonalnego SUV Range Rover Sport SVR i jest wystawiony na pokazie samochodowym w Los Angeles 2019. Kiedy pojawi się w sprzedaży w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku, będzie dostępny tylko w Mercedesa o dużej specyfikacji silnej S.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Podobnie jak wszystkie modele Mercedes-AMG, GLE 63 s jest zasilany przez 4,0-litrowy silnik V8 o podwójnym turbodoładowaniu, który rozwija 603 KM i 850 Nm momentu obrotowego w GLE. Silnik wysyła swoją moc na wszystkie cztery koła za pomocą dziewięciobiegowej automatycznej skrzyni biegów i wykorzystuje czas 0–62 km / h 3,8 sekundy i maksymalną prędkość 174 km / h.
• Nowy Mercedes-AMG GLE 53 Coupe Ride Review
Silnik spalinowy GLE 63 jest obsługiwany przez EQ Mercedesa poprawy startera/generatora napędzanego pasem i 48-woltowym architekturą łagodną hybrydową po raz pierwszy, która jest w stanie dostarczyć dodatkowe 22 KM i 250 nm momentu obrotowego na żądanie. Powertrain ma funkcję odzyskiwania energii i system dezaktywacji cylindrów, który wyłącza połowę cylindrów silnika w warunkach jazdy o niskiej stresu, z korzyścią dla oszczędności paliwa.
23

W związku z tym Mercedes-AMG twierdzi, że GLE 63 s zwróci 24,5 mpg w cyklu połączonym, jednocześnie wytwarzając 262 g/km CO2. EQ Mercedesa poprawia rozrusznik/generator elektryczny również pomaga prowadzić SUV przy niskich prędkościach (na przykład podczas odciągania się od zestawu świateł) i ponownie uruchamia silnik spalania po każdym cyklu startu/stopu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.