Volkswagen ujawnił trio bodykitów stworzonych przez Oettingera dla trzech wariantów wydajności hatchbacka golfowego – GTD, GTI i Golf R.
Tuner Oettinger ma długą historię modyfikowania Volkswagens, które sięgają około 70 lat, więc gigantyczne samochody ma sens, aby połączyć siły z firmą, aby dodać trochę większej przyprawy do popularnego hatchbacka.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze gorące luki w sprzedaży Idealne
Wszystkie nowe elementy wizualne zostały stworzone za zgodą tunelu aerodynamicznego, więc chociaż odróżniają gorące golfy od reszty zasięgu, wprowadzają również nieco dodatkową wydajność aerodynamiczną.
5

Z przodu każdy samochód otrzymuje duży przednie podbródek i konfiguracja rozdzielacza. Zmienioną twarz łączą pomarszczone, muskularne rozszerzone nowe boczne spódnice.
Z tyłu tylny zderzak wyrasta wyrafinowany tylny dyfuzor, a większy, ponownie zmodyfikowany spoiler luksu wraz z klapami znajduje się z tyłu dachu.
• Lift liftingu golfa w 2017 roku: wszystkie szczegóły
Tylny dyfuzor jest domem dla dodatkowego dodatku Oettinger Kit – nowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej z quadami, który według Volkswagen wytwarza głośniejszy, bardziej sportowy ton. Na golfa R nowy zestaw wydechowy jest również wyposażony w kontrolę zaworu, dzięki czemu możesz zmienić głośność.
Pomimo bardziej sportowego wyglądu i głośniejszych notatek wydechowych, zestawy nie wprowadzają żadnych ulepszeń wydajności, więc GTD nadal wytwarza 181 KM z 2,0-litrowego czterocylindrowego Turbodiesel, podczas gdy GTI i R pozostają odpowiednio 217 KM i 296 KM.
Golf jest dziś jednym z najpopularniejszych samochodów w Wielkiej Brytanii i chociaż zestawy oferują sposób na wyróżnienie gorących wersji samochodu rodzinnego, z pewnością nie są tanie. Zestaw GTD i GTI są wyposażone w 3995 £, a kupujący golf r będą musieli wydostać dodatkowe 5 225 funtów za poprawki.
Czy wydałbyś tyle pieniędzy na jednego z tych bodykitów? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.