Jeśli pięć najważniejszych grup produkcyjnych silników na świecie nie jest teraz trochę zawstydzona, powinny.
Toyota, VW Group, GM, Renault-Nissan i Hyundai-Kia mają gotówkę, pojemność i siłę, aby iść ze sobą na wojnę, w walce o uzyskanie najbardziej oszczędnego samochodu z silnikiem spalinowym wprowadzonym na rynek.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Jednak celowo lub w inny sposób tego nie zrobili. Jeśli chodzi o to, co jest w sprzedaży kierowcom w Wielkiej Brytanii, pozostawiono go stosunkowo niewielkiej, skromnej firmie z gotówką do projektowania i budowy takiego produktu.
• Wiele ekonomicznych samochodów w sprzedaży
Oczywiście to olej napędowy. Oczywiście jest francuski (samochody z Francji są lepsze w rzeczywistych warunkach). I oczywiście jego koszty zakupu i bieżących stanowią zadziwiająco dobry stosunek jakości do ceny.
Wisienką na torcie jest to, że wiele wydajnym samochodem spalinowym na świecie nie jest nieruchomo z silnym miastem, ale pięciomiejscowy samochód rodzinny napędzany odważnym 1,6 litresem.
Znalazłem się w Peugeot 208 1.6 Bluehdi 75 po raz pierwszy drugiego popołudnia, kiedy musiałem dostać się z Londynu z Londynu na południowe wybrzeże, gdzie spędziłem weekend. Sieć dróg stolicy była typową beznadziejną jaźnią – sabotowaną przez prace drogowe, które raczej utrudniają niż pomoc. Drogi A i M były swobodne, chociaż kiedy dotarłem do nadmorskiego kurortu, ulice stały się zaskakująco zajęte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.