w ramach ciągłego zaangażowania Volkswagen w pojazdy elektryczne, pierwszy pomysł VW E-Crafter Van pojawił się na pokazie IAA Industrial Automobile. Jest to całkowicie elektryczna wersja najbardziej obecnej furgonetki VW, a także firma deklaruje projekty produkcji z pierwszymi klientami na początku 2017 roku.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Pomysł nie zapewnia żadnego rodzaju obszaru ładunkowego, aby pomieścić elektryczny układ napędowy – ogólne wymiary wnętrz [są podobne do] modeli Diesla. Dzieje się tak, ponieważ system akumulatora jest zamontowany pod podłogą ładunkową – umożliwiając obszar ładunkowy 11,3 metrów sześciennych. Maksymalna ładowność wynosi 1 709 kg – konkurencyjna, choć nie jest prawie największa w klasie wielkiego panelu.
• najlepsze furgonetki panelowe
5

E-Crafter deklaruje, że oferuje ponad 120 mil różnorodności w swoim obecnym typie-choć nie będą one szybkie, ponieważ maksymalna prędkość furgonetki wynosi zaledwie 50 km / h. Jest to dzięki uprzejmości silnika elektrycznego o mocy 134 KM z momentem obrotowym 290 Nm.
• Volkswagen, aby pokazać nowy pomysł elektryczny na Paris Motor Show
Volkswagen oświadcza, że ​​e-crafter jest przygotowywany do ulepszeń w technologii baterii-w miarę postępów akumulatorów, przyszłe projekty mogą skorzystać z różnych ponad 250 mil.
5

W obszarze ton e-kropka jest przygotowana do zrzucania śródmieścia, z systemem prosafe, konfiguracji flex-rack, a także systemem półek na całym świecie. Istnieje nawet stacja serwisowa, aby opłacić rowery elektryczne. Na zewnątrz furgonetka otrzymuje dokładnie takie same światła biegowe w kształcie litery C, jak reszta zasięgu elektrycznego Volkswagena, oprócz specjalnego schematu malowania niebieskiego rafy. Jest to przeniesione do wewnątrz, gdzie siedzenia są ozdobione czarnym i niebieskim wykończeniem.
Volkswagen stwierdza, że ​​klienci muszą mieć pierwsze projekty e-crafter Volkswagen na początku 2017 r. Nie rozumie się, jakie będą specyfikacje ostatniego samochodu, jednak może nastąpić wzmocnienie maksymalnej prędkości, aby umożliwić e-crafter Bądź na bieżąco z szybszym ruchem.
Czy dostałbyś wszechstronną furgonetkę do pracy w śródmieściu? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published.