Renault praktyka zachwycanie tłumu domowego na Paris Motor Show z spektakularnymi pomysłami, a także Renault Trezor zdecydowanie pasuje do tego Billa. Trezor reprezentuje ostatni rozdział w historii firmy pod kierunkiem stylu Laurens van den Ackar.
Jego pierwsza koncepcja, Dezir w 2010 roku, reprezentowała parę zakochania: „To było jak na pierwszy rzut oka”, powiedział nam van den Ackar. Teraz z Trezorem historia przeszła do następnej fazy…
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

„To wciąż historia miłości, jednak jest o wiele bardziej dojrzała”, stwierdza Van den Ackar. „Teraz para jest razem od jakiegoś czasu tak dobrze, jak zamierza zadać pytanie. Tak więc dramat otwierania dachowego Trezora reprezentuje otwarcie skrzynki dźwiękowej, a także ujawnia coś wyjątkowo wyjątkowego w środku. ” Całkiem.
52

Co ważniejsze, jest to, co reprezentuje pojazd: Renesans Dezira prowadził Renault, zaczynając od Clio z 2012 roku, poruszając się z Capturem, Kadjarem, a także Mégane, a także ukończeniem nowego Koleos SUV pokazanego na Paris Motor Show.
Trezor wskazuje na nowy kierunek projektowania Renault 2018
Trezor zapowiedzi regenerację tego zakresu, prawdopodobnie rozpocznie się od następnego Clio, który prawdopodobnie zobaczymy na Paris Motor Show 2018. Te duże przednie światła w kształcie litery C otaczające duże wloty powietrza, a także wpadające w cieńszą kratkę, wraz z zaawansowanym deski rozdzielczej w kształcie litery L, oczekuje się, że wprowadzą do produkcji w kształcie lub formie metody.
52

Znaczna część stylu Trezora wydaje się spektakularna fantazja, jednak z nieoczekiwanym uziemieniem w rzeczywistości. Renault jest mało prawdopodobne, aby utworzył taką czystą GT – to może ostatecznie być zadaniem alpejskiego. Jednak innowacja poniżej tego pomysłu na prowadzenie pojazdu (niewiele pojazdów pomysłowych może naprawdę przenieść się pod własną parą) jest niezwykle realna.
Renault Trezor pracujący elektryczny układ napędowy
Począwszy od elektrycznego układu napędowego, wykorzystując silnik elektryczny napędzający tylne koła, które powstały w samochodzie wyścigowym Renault E.Dams Formula E. RESS (system magazynowania energii) System leczenia energii operowany przez energię) pochodzi również z wzoru E.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published.