Mazda MX-5 RF (Sconeble Fastback) jest w drodze, a sprzedaż rozpoczyna się 4 marca 2017 Wszystkie 500 samochodów, które dostaniemy tutaj w Wielkiej Brytanii, już się wyprzedało.
Edycja uruchamiania MX-5 RF na naszych zdjęciach kosztuje od 28 995 £ i otrzymuje dwukolorowy dach, koła z aluminiakiem BBS, czarne lustra drzwi i czarny tylny spoiler. 2,0-litrowa specjalna edycja benzyny ma również standardowe fotele bezpieczeństwa, wykończenia Alcantara i fotele Recaro. Jednak 1,5-litrowa Nav SE-L na poziomie podstawowym od standardowego zakresu kosztuje od 22 195 £.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Dostępne będą dwa silniki dla RF, a samochody o pojemności 1,5 litra są dostępne od maja 2017 r.-a struktura wykończenia jest ściśle zgodna z kabrioletem MX-5, ponieważ samochody o pojemności 2,0 litra nadal otrzymują większe koła i różnicę z ograniczonym poślizgiem jako różnicą jako standard. Oferowana zostanie również automatyczna wersja. Najtańszy model o pojemności 2,0 litra jest również SE-L NAV, od 23 095 £. Modele sportowe, które dostają się ulepszone zawieszenie, zaczynają się od 24 795 £.
RF, który został po raz pierwszy ujawniony na New York Motor Show, śledzi wersję Folding Mx-5 Hardtop z poprzedniej generacji, która stanowiła do 80% wszystkich MX-5 sprzedanych do czasu, gdy edycja samochodu MK3 była Wycofany w 2014 r. Jednak wymaga jednak znacznie bardziej radykalnej metody niż jego poprzednik, z złożonym mechanizmem, który jest zasadniczo podobny do konfiguracji stosowanej przez Porsche w najnowszym Targa 911.
35

„Zaczęliśmy pracować nad tym samochodem osiem lat temu”, powiedział Nobuhiro Yamamoto, kierownik programu MX-5, powiedział Car CAR Express. „Mieliśmy soft-top i tę wersję na myśl idealnie od samego początku”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.