dla tych z nas, którzy kochają samochody, pokaz motoryzacyjny był kluczową częścią naszego życia na przestrzeni lat. A dla tych z nas, którzy mają szczęście zgłosić usługę, którą kochamy, są nawet o wiele ważniejsze.
Dla nas nie chodzi tylko o to, by tęsknić za obecnymi modelami. Ta branża dotyczy ludzi, a pokazy silnikowe dają nam możliwość spędzenia czasu z wieloma wielkimi i dobrymi firmami prowadzącymi samochody – wszystko w jednym miejscu.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Frankfurt Motor Show 2019: Podsumowanie
Dwusznikowy pokaz motoryzacyjny Frankfurtu pozostaje jednym z największych na planecie-nawet jeśli tylko pod względem śladu. Jest to najlepsza część mili, aby przejść z hali BMW do pawilonu Daimlera i warty każdego kroku dla historii, które rozwijają się na wielu trybunach.
Ale pokazy motoryczne nie są tym, czym były, i to było jasne we Frankfurcie. Downisowanie od dawna jest modnym słowem branżowym, a teraz jest stosowane do pokazów silnikowych. No Shows we Frankfurcie wskazywały, że sale pełne nowych samochodów przeszły obok, a stoiska, które kiedyś zajęły całe korytarze, były ułamkiem wielkości.
Jeden były branżowy luminaryk-thomas Neumann, który prowadził Opel, posunął się tak daleko, aby nazwać to „ogromną porażką”. Następnie powiedział: „To po prostu smutny cień tego, czym był kiedyś”, zanim przewiduje, że w 2021 r. Nie będzie programu motoryzacyjnego Frankfurtu.
Szef Vauxhall, Stephen Norman, powiedział mi, że opracował formułę dla firmy macierzystej PSA, aby zdecydować, czy zwrot z inwestycji wskazał, że warto uczestniczyć. Tak więc Vauxhall i Opel byli obecni; Siostra marki Peugeot, Citroen i DS nie były. Ma sens.
Kluczową rzeczą w służbie jest upewnienie się, że polityka głowy jest sercem, a gdyby to byłam, robię dokładnie to, co robi Stephen Norman. Ale pokazy motoryczne są jak twoje ukochane sklepy z głównymi ulic: jeśli ich nie użyjesz, nie zawsze tam będą. Widzieliśmy to już w Wielkiej Brytanii i byłoby wielkim wstydem, gdyby pokazy silnika zniknęły ze świata.

Czy byłbyś smutny, widząc śmierć pokazu samochodowego? Daj nam znać swoje myśli poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published.